Produkt został dodany do koszyka
Produkt został usunięty z koszyka
Produkt został dodany do listy życzeń
Kategorie produktów

Opinie klientów

Opinie klientów
Podziękowanie
  Marzena27-09-2024
Podziękowanie Wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Marzena! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Opinia
  Robert25-09-2024
Polecam ten sklep za przystępne ceny. Polecam wszystkim.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Robert! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Angelika23-09-2024
Polecam ten sklep za szeroki asortyment, miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Angelika! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Oksana23-09-2024
Bardzo szeroki asortyment, dobre ceny i profesjonalna obsługa. Z pewnością wrócę na kolejne zakupy. Polecam!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Oksana! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia
  Halina20-09-2024
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za wysoka jakość towaru, miła i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Halina! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie
  Jadwiga20-09-2024
Podziękowanie Polecam ten sklep za szeroki asortyment, miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Jadwiga! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia
  Elżbieta20-09-2024
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za przystępne ceny, wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówień, staranne pakowanie, korzystne rabaty i promocje.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Elżbieta! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Zamawiałam koraliki
  Katarzyna16-09-2024
Zamówienie Polecam ten sklep za staranne pakowanie. Polecam wszystkim.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Katarzyna! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Godna praca
  12-09-2024
Polecam ten sklep za dobry sklep i przyjemna współpraca. Dziękuję. Polecam wszystkim.
  Odpowiedź
Dzień dobry, ! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Julia12-09-2024
Polecam ten sklep za wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówień.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Julia! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Opinia
  Martyna05-09-2024
Polecam ten sklep za przystępne ceny, wysoka jakość towaru, miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Martyna! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Opinia
  Lidia05-09-2024
Polecam ten sklep za wysoka jakość towaru, miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Lidia! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Zamówienie
  Renata03-09-2024
Otrzymałam koraliki, wszystko w porządku. Bardzo chciałabym, żeby pojawiło się więcej matowych koralików szklanych.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Renata! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia o zamówieniu
  Elżbieta22-08-2024
Dzień dobry, otrzymałam zamówienie. Wszystko w porządku, obsługa na najwyższym poziomie. Życzę Państwu powodzenia!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Elżbieta! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Podziękowanie.
  Teresa18-07-2024
Dziękuję za przesyłkę. Wszystko dotarło zgodnie z zamówieniem. Produkty są dobrej jakości, a asortyment bardzo szeroki. Jestem zadowolona z zakupu i chętnie wrócę ponownie. Polecam!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Teresa! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Polecam
  Grażyna04-07-2024
Polecam Polecam ten sklep za szeroki asortyment, szybka realizacja zamówień. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Grażyna! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie.
  Elżbieta22-06-2024
Polecam ten sklep. Szeroki asortyment, dobra jakość produktów i bardzo przyjemna współpraca. Dziękuję i pozdrawiam!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Elżbieta! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Polecam
  Karolina20-06-2024
Dzień dobry, otrzymałam przesyłkę, wszystko jest po prostu super, ♥️ Świetna obsługa, uprzejma komunikacja, koraliki doskonałej jakości i bezbłędne dodatki – od teraz będę stałą klientką. Gorąco polecam ten sklep!!!!!!!!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Karolina! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Dziękuję!
  Larisa26-04-2024
Podziękowanie Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za staranne pakowanie. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Larisa! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Zamówienie
  Zuzanna24-04-2024
Zamówienie Polecam ten sklep za szybka realizacja zamówień, staranne pakowanie. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Zuzanna! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie.
  Barbara23-04-2024
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Barbara! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Podziękowanie.
  Ewa12-04-2024
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Ewa! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Zamówienie otrzymałam! Dziękuję za dobrą pracę!
  Maria04-04-2024
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Sklep oferuje szeroki asortyment produktów, a współpraca zawsze przebiega sprawnie i bez problemów. Dziękuję i polecam wszystkim!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Maria! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Dziękuję!
  Wiktoria03-04-2024
Podziękowanie Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień, korzystne rabaty i promocje. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Wiktoria! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Podziękowanie
  Olga03-04-2024
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. Życzę sklepowi rozwoju i pomyślności.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Olga! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Podziękowanie.
  Karolina24-03-2024
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Karolina! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Opinia 21/03
  Anastazja21-03-2024
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka, wszystko było dobrze i starannie zapakowane, towar jest dobrej jakości. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Anastazja! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie.
  Monika08-03-2024
Dziękuję za sprawną realizację zamówienia. Wszystko zgodne z opisem. Polecam!
  Odpowiedź
Dzień dobry, Monika! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie.
  Joanna08-03-2024
Podziękowanie Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień. Życzę sklepowi dalszego rozwoju i sukcesów.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Joanna! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Podziękowanie.
  Teresa15-02-2024
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Teresa! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia o sklepie.
  Grażyna07-02-2024
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Grażyna! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Podziękowanie
  Aldona25-01-2024
Bardzo duży wybór produktów i szybka wysyłka. Jestem zadowolona z zakupów.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Aldona! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Łuzanowa Taisija 23.01.2024.
  Beata23-01-2024
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Beata! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
26.07.23.
  Magdalena25-12-2023
Polecam ten sklep za szybka realizacja zamówień. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Magdalena! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Podziękowanie
  Grażyna24-12-2023
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane, towar jest dobrej jakości. Dziękuję. Życzę sklepowi rozwoju i pomyślności.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Grażyna! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Tatiana18-12-2023
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka, wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Tatiana! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia o zamówieniu.
  Alicja11-12-2023
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka, towar jest dobrej jakości.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Alicja! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Dziękuję za Waszą pracę!!!!
  Monika05-12-2023
Podziękowanie Zamówienie otrzymałam.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Monika! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia
  Marina05-12-2023
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za miła i profesjonalna obsługa, staranne pakowanie. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Marina! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Zamówienie 729105
  Zuzanna01-12-2023
Zamówienie Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za szeroki asortyment, wysoka jakość towaru, miła i profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówień, staranne pakowanie, korzystne rabaty i promocje. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Zuzanna! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!
Opinia
  Grażyna27-11-2023
Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję. Życzę sklepowi rozwoju i pomyślności.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Grażyna! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  18-11-2023
Polecam ten sklep za korzystne rabaty i promocje.
  Odpowiedź
Dzień dobry, ! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Wszystko się podobało
  Katarzyna15-11-2023
Zamówienie otrzymałam. dostawa była szybka, wszystko było dobrze i starannie zapakowane, towar jest dobrej jakości. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Katarzyna! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia o zamówieniu
  Tamara15-11-2023
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za staranne pakowanie. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Tamara! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Anna10-11-2023
Zamawiam w tym sklepie nie po raz pierwszy. Polecam ten sklep za szybka realizacja zamówień. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Anna! Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zakupy spełniły Pani oczekiwania. Życzymy wielu udanych projektów i zapraszamy ponownie!
Opinia
  Katarzyna04-11-2023
Polecam ten sklep za wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówień, staranne pakowanie.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Katarzyna! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Angelika03-11-2023
Zamówienie otrzymałam. wszystko było dobrze i starannie zapakowane. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Angelika! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Elena05-10-2023
Polecam ten sklep za przystępne ceny, wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówień. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Elena! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
Opinia
  Bożena13-09-2023
Polecam ten sklep za wysoka jakość towaru, szybka realizacja zamówień.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Bożena! Dziękujemy za ciepłe słowa! Jest nam bardzo miło, że docenia Pani nasz asortyment oraz obsługę. Czekamy na kolejne zamówienia!
09.09.23.
  Monika09-09-2023
Zamówienie otrzymałam. Dziękuję.
  Odpowiedź
Dzień dobry, Monika! Serdecznie dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupów i obsługi. Zapraszamy ponownie!

Wyświetlono od 51 do 100 (z 146 )

Dodaj opinię